Produkcja

Stowarzyszenie Pasjonatów Gier Fabularnych Silesian Games zrzesza twórców i fanów larpów z Wrocławia i okolic. Prezesem Stowarzyszenia jest Maciej "Książę" Antkiewicz - wieloletni działacz polskiego fandomu, od 2012 roku nierozerwalnie związany z larpami.

Stowarzyszenie Silesian Games zajmuje się produkcją i współorganizacją cieszących się dużą popularnością gier takich jak: Larp Gothic, Tudorowie, HP Live czy Akademia Aurorów. Posiadane doświadczenie i zaplecze organizacyjne to mocne strony, które z pewnością będą nieodzowne przy wyzwaniu jakim jest Fantazjada.

Silesian Games

Lokacja

Wioska Fantasy rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku jako park tematyczny i stała scenografia do gier terenowych i larpów. Budowa dedykowanego miejsca pozwoliła na ograniczenie umowności i poprowadzenie pierwszych w Polsce gier WYSIWYG. W następstwie powstał cały nurt polskiego hardcore larpingu i gra w warunkach iluzji 360 także na larpach zimowych. Na przestrzeni lat Wioska zyskała wiele funkcjonalności prowadząc działalność kulturalną, edukacyjną i turystyczną, goszcząc przy tym dziesiątki wolontariuszy, pracowników i mieszkańców.

Po przerwie spowodowanej pandemią znacząco rozbudowano infrastrukturę noclegową, gastronomiczną i sanitarną. Wioskę okala kilkadziesiąt hektarów malowniczych podkarpackich lasów i łąk z bogatą siecią ścieżek i ciekawym ukształtowaniem terenu.

Wioska Fantasy

Twarze organizacji